KONST / Litografier / Färglitografi 14719189
nr 1471 9189
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Signerad, numrerad 2/9. Färglitografi, bildmått: 62x86, yttermått inklusive ram: 76x98 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:27:11
500 kr
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner